Rekrutacja na szkolenie z zakresu zarządzania projektami SCRUM z egzaminem certyfikującym

W dniach od 1.09.2020 do 15.09.2020 do godz. 10.00 odbędzie się rekrutacja na certyfikowane szkolenie z zakresu zarządzania projektami – SCRUM z egzaminem certyfikującym. Szkolenie dla: 8 uczestników projektu BPO&IT. Termin szkolenia: 28.09-2.10.2020 (5 dni szkolenia po 8 godzin dziennie).
Forma szkolenia: on-line, prowadzona przez firmę Inprogress. Zgłoszenie na szkolenie odbywa się na podstawie przesłania drogą elektroniczną podpisanego formularza zgłoszeniowego do form wsparcia (załącznik nr 5 do Regulaminu ogólnego). W formularzu należy wpisać średnią z piątego semestru studiów. W polu dokładna nazwa formy wsparcia należy wpisać:
Zadanie 3. Program rozwoju kompetencji – certyfikowane szkolenia prowadzące do uzyskania kwalifikacji studentów KI – Zarządzanie projektami SCRUM.