Rekrutacja na szkolenie z zakresu zarządzania projektami PRINCE 2 z egzaminem certyfikującym

W dniach od 26.06.2020 do 30.06.2020 odbędzie się rekrutacja na certyfikowane szkolenie z zakresu zarządzania projektami – PRINCE 2 z egzaminem certyfikującym. Szkolenie dla: 8 uczestników projektu BPO&IT.
Termin szkolenia: 8-10 lipca 2020 (3 dni szkolenia po 8 godzin dziennie).
Zadanie 3. Program rozwoju kompetencji – certyfikowane szkolenia prowadzące do uzyskania kwalifikacji studentów KI – Zarządzanie projektami PRINCE 2.