Rekrutacja na szkolenie z zakresu tworzenia aplikacji mobilnych – Tworzenie aplikacji na platformę Android

W dniach od 26.06.2020 do 30.06.2020 odbędzie się rekrutacja na certyfikowane szkolenie z zakresu tworzenia aplikacji mobilnych – Tworzenie aplikacji na platformę Android. Szkolenie dla: 8 uczestników projektu BPO&IT.
Termin szkolenia: 13-16 lipca 2020 (4 dni szkolenia po 7 godzin dziennie).
Zadanie 3. Program rozwoju kompetencji – certyfikowane szkolenia prowadzące do uzyskania kwalifikacji studentów KI – Tworzenie aplikacji na platformę Android.