Rekrutacja na szkolenie z zakresu testowania oprogramowania ISTQB, 2-4.12.2019

W dniach 5-9 listopada 2019 odbędzie się rekrutacja na CERTYFIKOWANE szkolenie z zakresu testowania oprogramowania.

Tytuł szkolenia: ISTQB Poziom Podstawowy

Szkolenie dla 8 uczestników projektu BPO&IT (którzy uczestniczyli w wizycie studyjnej i dodatkowych zajęciach realizowanych wspólnie z pracodawcami z sektora IT).

Termin szkolenia: 2-4 grudnia 2019

Miejsce szkolenia: Katowice, ul. A. Mickiewicza 15/411

W pierwszym i drugim dniu szkolenie trwa od godziny 9.00 do 17.00, w trzecim dniu od 9.00 do 12.00.

Wszyscy uczestniczy otrzymują CERTYFIKAT ukończenia szkolenia „ISTQB Poziom Podstawowy”

Egzamin certyfikujący: dla 4 najlepszych uczestników szkolenia

dnia 4.12.2019 godzina 13.00: egzamin certyfikujący ISTQB Poziom Podstawowy

Egzamin trwa 75 minut, jest w formie testowej. Zgłoszenie na szkolenie odbywa się na podstawie przesłania drogą elektroniczną formularza zgłoszeniowego do form wsparcia (załącznik nr 5 do Regulaminu) lub złożenia formularza w Biurze Projektu w dniu 6 listopada 2019 w godzinach 11.30-13.30. W formularzu należy wpisać średnią z czwartego semestru studiów. W polu dokładna nazwa formy wsparcia należy wpisać: Zadanie 3. Program rozwoju kompetencji – certyfikowane szkolenia prowadzące do uzyskania kwalifikacji studentów KI.