Rekrutacja na szkolenie z zakresu baz danych Oracle

W dniach od 1.09.2020 do 15.09.2020 do godz. 12.00 odbędzie się rekrutacja na certyfikowane szkolenie z zakresu baz danych Oracle. Szkolenie dla: 8 uczestników projektu BPO&IT. Termin szkolenia: 5-9.10.2020 (5 dni szkolenia po 8 godzin dziennie).
Forma szkolenia: on-line, prowadzona przez firmę Asseco. Zgłoszenie na szkolenie odbywa się na podstawie przesłania drogą elektroniczną podpisanego formularza zgłoszeniowego do form wsparcia (załącznik nr 5 do Regulaminu ogólnego). W formularzu należy wpisać średnią z piątego semestru studiów. W polu dokładna nazwa formy wsparcia należy wpisać:
Zadanie 3. Program rozwoju kompetencji – certyfikowane szkolenia prowadzące do uzyskania kwalifikacji studentów KI – Bazy danych Oracle. Czterech najlepszych uczestników szkolenia, wyłonionych podczas testu końcowego, otrzyma vouchery i przystąpi do egzaminu certyfikującego.