Rekrutacja na szkolenie certyfikowane z egzaminem – Zarządzanie usługami IT – ITIL 4 Foundation

W dniach 31.03-2.04.2020 odbędzie się rekrutacja na certyfikowane szkolenie z egzaminem pod nazwą Zarządzanie usługami IT – ITIL 4 Foundation.
Szkolenie dla: 3 uczestników projektu BPO&IT (którzy zakończyli uczestnictwo w obu formach wsparcia: w wizycie studyjnej i dodatkowych zajęciach realizowanych wspólnie z pracodawcami z sektora IT).
Termin szkolenia: 16-17 kwietnia 2020 (dwa dni szkolenie po 8 godzin dziennie), egzamin w trzecim dniu ale w późniejszym ustalonym terminie,
Zadanie 3. Program rozwoju kompetencji – certyfikowane szkolenia prowadzące do uzyskania kwalifikacji studentów KI – Zarządzanie usługami IT – ITIL Foundation 4.