Rekrutacja na certyfikowane szkolenie dotyczące wykorzystania języka Transact-SQL w MS SQL Server

W dniach od 3.04. 2020 do 5.04.2020 godzina 20.00 odbędzie się rekrutacja na certyfikowane szkolenie dotyczące wykorzystania języka Transact-SQL w MS SQL Server. Szkolenie dla: 4 uczestników projektu BPO&IT (którzy zakończyli uczestnictwo w obu formach wsparcia: w wizycie studyjnej i dodatkowych zajęciach realizowanych wspólnie z pracodawcami z sektora IT).
Termin szkolenia: 20-24 kwietnia 2020 (5 dni szkolenia po 7 godzin dziennie, w tym próbny egzamin).
Zadanie 3. Program rozwoju kompetencji – certyfikowane szkolenia prowadzące do uzyskania kwalifikacji studentów KI – Wykorzystanie języka Transact-SQL w MS SQL Server .