Trwa ładowanie...

Wysokiej jakości program stażowy oraz program rozwoju kompetencji studentów kierunku informatyka WIiNoM UŚ

BPO&IT

Rekrutacja do Projektu BPO&IT

Szanowni Państwo, rusza rekrutacja do Projektu „BPO&IT – wysokiej jakości program stażowy oraz program rozwoju kompetencji studentów kierunku informatyka WIiNoM UŚ”.

Do Projektu mogą kandydować wyłącznie studenci/tki studiów stacjonarnych, inżynierskich I stopnia na kierunku Informatyka prowadzonych na Wydziale Informatyki i Nauki o Materiałach, którzy/re rozpoczęli/ły studia w roku akademickim 2017/2018 i nie są uczestnikami/czkami projektu realizowanego w ramach programu Erasmus+.

Warunkiem przystąpienia do procesu rekrutacji i udziału w Projekcie jest złożenie poprawnie wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego dla kandydatów do Projektu, którego wzór stanowi załącznik nr 1 do  Regulaminu ogólnego rekrutacji i uczestnictwa w Projekcie.

Warunki rekrutacji i wzór formularza zgłoszeniowego są opublikowane na stronie Projektu w zakładce MATERIAŁY DO POBRANIA.

Formularze zgłoszeniowe można składać:

  • w Biurze Projektu:
    pokój 416 w budynku Instytutu Informatyki Uniwersytetu Śląskiego w Sosnowcu, przy ul. Będzińskiej 39
    u Asystenta Koordynatora – dr Małgorzata Gajos-Gržetić, tel. 32 3689 716, malgorzata.gajos@us.edu.pl
    semestr zimowy 2018/2019 – poniedziałek 14.30-16.00 lub proszę o kontakt e-mailowy z Asystentem Koordynatora w celu uzgodnienia innego terminu

Dodaj komentarz